Realizace a inženýring

Realizace klimatizačních systémů a systémů chlazení

  • Pokročilé vedení celého projektu při realizaci klimatizačních a vzduchotechnických systémů pro vás znamená bezproblémové vyřešení vaší zakázky od začátku až do konce.
  • Věnujte se v klidu vašemu podnikání, rodině či zájmům a nechte celou koordinaci na nás! Za veškeré dodávky cítíme plnou odpovědnost a zajistíme tak pro vás optimální řešení.
  • Nejprve vypracujeme plán realizace, zajistíme legislativní náležitosti a koordinujeme subdodávky. Pro obzvláště důležité projekty vám můžeme nabídnout unikátní online přístup pro tu nejúčinnější výměnu dokumentů a kontrolu termínů. Tím pro vás zajistíme dokonalou informovanost o všech fázích projektu a můžeme tak snížit ztrátové časy na minimum.
  • Vaší zakázce se bude věnovat nás stále se zlepšující tým zkušených odborníků. Realizační procesy máme vyzkoušené na maximum. Díky dlouhodobé přítomnosti na mezinárodním trhu a systematicky předávaným zkušenostem disponujeme absolutním přehledem, disciplínou a těmi nejlepšími nástroji pro zajištění skutečně efektivních dodávek a staveb.

Air Technology s.r.o.

  Proč Air Technology?

  • Malé i velké projekty – stejné úsilí věnujeme malým zařízením do domácnosti i rozsáhlým průmyslovým celkům
  • Pečlivá příprava – před započetím práce nejprve zanalyzujeme stávající stav, a následně připravíme celou zakázku
  • Bez starostí kolem projektu – vypracujeme pro vás veškerou potřebnou dokumentaci
  • Záruka bezproblémového provozu – po skončení prací předložíme kompletní sestavu výstupních dokumentů a připravíme zařízení ke zkušebnímu provozu
  • Stoprocentní servis – zajistíme bezproblémový chod v záruční i pozáruční době

Kontaktní email

Kontaktní formulář


Řídící systémy

Zabýváme se jak dodávkami standardizovaných systému měření a regulace (MaR) pro oblast techniky prostředí – tedy především vzduchotechniku a klimatizaci – tak také speciálními aplikacemi na míru.

Servis a montáž

Provádíme preventivní i opravní servis jak námi dodaných, tak i dříve nainstalovaných klimatizačních zařízení a vzduchotechnických systémů.
Držíme patřičná osvědčení pro nakládání s ozónu nebezpečnými látkami (chladivy).

Projekční služby

Při dimenzování a výběru zdrojů chladu, klimatizačních jednotek a další vzduchotechniky poskytuje naše projekční oddělení plnou podporu ve spojení se zadavateli na všech stupních projektové dokumentace i dalších činnostech.