O firmě

O společnosti Air Technology s.r.o.

Naše zkušenosti s realizací široké škály zařízení techniky prostředí, chlazení a klimatizace; stejně jako naše účast na výzkumných a vývojových projektech našich partnerů jsou zárukou bezvadné funkčnosti a přínosu pro Vás nebo pro Vaše podnikání.

Rozvíjíme se, hledáme nové technologie a zajímavé cesty. Pro Vás a pro naše společné úsilí na dodávkách.

piktogramy_celek

 

Historie společnosti

Firma Air Technology s.r.o. vznikla jako sestra společnosti Air Klima spol. s r.o. působící od roku 1993. Byla postavena na základech odborného týmu společně pracujícího na realizacích inovativních klimatizačních systémů v předních československých podnicích ještě před tímto datem.

Významnou část činnosti společnosti tvořily dodávky, montáže a servis výrobků systému AL-KO AeroTech – především výkonové řady DUO a S – včetně jejich průběžných modernizací a adaptace pro požadavky českých zákazníků. Mezi těmi byly především významní provozovatelé datových a komunikačních center – Český Telecom, Telefonica O2 a UPC. Tyto činnosti firma zajišťuje i v současné době.

Naše vize

Společnost Air Technology s.r.o. si od začátku klade za cíl dodávat řešení s vysokými užitnými vlastnostmi, s minimálním dopadem na životní prostředí a s dlouhou udržitelností. Ekonomika a ekologie pro nás nejsou jen marketingovými výrazy. Od 90. let systematicky prosazujeme použití efektivních a úsporných řešení, technicky kvalitně provedených a zodpovědně navržených.

 

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001 a tak stále vyvíjíme maximální úsilí pro neustále zlepšování našich firemních procesů. Námi dodávané výrobky a systémy – ať už vlastní výroby – nebo našich subdodavatelů jsou vždy plně kvalifikovány pro instalaci na českém a evropském trhu, mají vydáno Prohlášení o shodě a příp. Stavební osvědčení.

Klimatizační jednotky naší výroby jsou certifikovány společností TÜV – SÜD a společností VÚPS Praha.

Air Technologz s.r.o.

  Proč AirTechnology?

  • Vlastní vývoj výrobků – český výrobce
  • Více než 20 let zkušeností – záruka realizace „bez překvapení“
  • Poctivá práce, otevřené jednání, převzetí zodpovědnosti
  • Tah na branku
  • Velmi zajímavé cenové podmínky
Kontakt