Hledáme na pracovní pozici

Technik / montér – strojní a zámečnické obory

Naše požadavky a podmínky

  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyučení v oboru zámečník, klempíř, instalatér nebo strojní montér
  • požadujeme spolehlivost, dochvilnost a pečlivost v práci
  • občasné krátké výjezdy po celé ČR, občasná pohotovost na telefonu

Výhody, nikoliv podmínky

  • praxe v oboru
  • svářečský průkaz
  • elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50 / §6 a vyšší
  • obsluha vysokozdvižných mechanismů
  • znalost technologie pájení
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou

Náplň práce

  • montážní práce – VZT potrubí, ocelové konstrukce, strojní celky
  • kompletace zařízení ve výrobě
  • práce při zhotovování VZT rozvodů, pájení, pomocná CNC výroba
  • demontáže zařízení na jednotlivé části a díly
  • servis, údržba

Místo výkonu

  • pobočka Brno
  • pobočka Hodonín
  • většinou krátké montážní výjezdy po ČR především v pracovním týdnu

Nabízíme

  • mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • v případě zájmu možnost růstu na vedoucí pozice
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • školení, technická i manažerská
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • služební telefon
  • cestovní náhrady
  • lidský přístup k pracovní době

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz

  Stáhnout PDF