Hledáme na pracovní pozici

Technik elektro / Elektrikář

Naše požadavky a podmínky

  • vyučen v příbuzném technickém oboru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • požadujeme spolehlivost
  • občasné krátké výjezdy po celé ČR, občasná pohotovost na telefonu
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou

Výhody, nikoliv podmínky

  • praxe v oboru elektro, nejlépe slaboproud
  • elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50 / §6 a vyšší

Náplň práce

  • montážní práce – elektrická zařízení slaboproudá a sdělovací technika
  • kompletace rozváděčů
  • montážní práce – doplňkové montáže
  • demontáže
  • servis, údržba
  • malá administrativa související se servisem

Místo výkonu

  • pobočka Brno
  • pobočka Hodonín
  • montážní výjezdy po ČR v pracovním týdnu

Nabízíme

  • mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • v případě zájmu možnost růstu na vedoucí pozice
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • školení, technická i manažerská
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • služební telefon
  • cestovní náhrady
  • lidský přístup k pracovní době

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz