Hledáme na pracovní pozici

Skladník

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost přijímat novinky a učit se jim – spolehlivost, samostatnost i práce v týmu
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
  • dobrý fyzický stav a čistý trestní rejstřík

Výhody, nikoli podmínky:

  • vyučení v příbuzném technickém oboru TZB nebo elektro
  • oprávnění na řízení VZV – nemáte-li jej, kurz Vám zaplatíme
  • praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru vítána

Náplň práce:

Jako skladník a řidič VZV budete vykonávat veškeré úkony spojené s manipulací zboží a technikou – tj. skladování, příjem a výdej zboží a hromadný sběr chladiva k recyklaci a udržování uspořádaného a uklizeného skladu. Budete mít odpovědnost za skladovou evidenci pohybů skladových předmětů v PC a její správnost, provádět inventarizace skladových předmětů a nářadí dle pokynů ekonoma – budete mít hmotnou odpovědnost. Můžete přijmout také výzvu modernizace skladu. Čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost, pečlivost a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů v kombinaci s chutí do práce jsou zárukou naší dobré spolupráce.

Místo výkonu

  • pobočka Hodonín

Nabízíme:

  • mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy
  • dlouholeté zajímavé zaměstnání
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností (interní technická a manažerská školení) – možnost kariérního růstu
  • stabilní sympatický pracovní kolektiv
  • možnost praxe a zácviku v dalších odbornostech dle Vašeho zájmu
  • 2 dny sick days
  • příspěvky na sport a relaxaci

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz

  Stáhnout PDF