Hledáme na pracovní pozici

Servisní technik/technička - oblast Čechy

NAŠE POŽADAVKY A PODMÍNKY:

  • VL nebo SŠ v oboru elektro slaboproud nebo chladící technika, TZB
  • řidičský průkaz skupiny B
  • požadujeme spolehlivost
  • schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
  • praxe v oboru vzduchotechnika nebo chlazení minimálně 2 roky

VÝHODY, NIKOLIV PODMÍNKY:

  • 5 let praxe v oboru vzduchotechnika nebo chlazení
  • elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola funkce zařízení
  • kontrola provedených prací na klimatizačních zařízeních v čistém průmyslu
  • malá administrativa související se servisem

MÍSTO VÝKONU:

  • Oblast Čechy – Pelhřimov, Praha, Kladno, Tábor, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary

NABÍZÍME:

  • mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • možnost i částečného úvazku, popřípadě práce na ŽL
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • školení, technická i manažerská
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • služební telefon
  • cestovní náhrady
  • lidský přístup k pracovní době

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz

  Stáhnout PDF