Hledáme na pracovní pozici

Projektant VZT, Chlazení, Technika prostředí staveb

Naše požadavky a podmínky

  • vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo vyšší) v oboru technika prostředí staveb, energetika, tepelná technika, chladicí technika, vzduchotechnika staveb nebo příbuzné
  • vysokou efektivitu při práci s počítačem a počítačovými nástroji pro projektanty
  • zájem o práci v oblasti technologické klimatizace (VZT + CHL)
  • alespoň pasivně cizí jazyk – na technické úrovni pro porozumění návodům a datovým listům – nejlépe AJ a/nebo NJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost a odpovědnost

Výhody, nikoliv podmínky

  • praxe v oboru vám u nás zajistí výhodné podmínky, přijmeme však i schopného absolventa
  • schopnost komunikace s klientem, máte-li prezentační dovednosti

Náplň práce

  • spolupráce na návrhu zařízení a technologických celků, v oboru technika prostředí
  • vypracování a schvalování projektové dokumentace
  • vypracování studií, nabídek, typizačních podkladů
  • technický a autorský dozor
  • spolupráce při výstavbě a realizaci díla
  • příprava stavebních podkladů v BIM (REVIT modely a rodiny)
  • zpracování výkresové dokumentace (2D, BIM/3D)
  • odborná a prezentační činnost (konference, technická jednání)

Místo výkonu

  • pobočka Brno nebo Hodonín
  • občasné výjezdy na stavbu, zaměření, konzultace technického řešení, uvádění zařízení do provozu, podpora servisu – po území ČR

Nabízíme

  • mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • práci na zajímavých projektech, kontakt s technologickými společnostmi, ve zdravotnictví, v automotive, v datových centrech aj.
  • zaškolení na pokročilou práci v BIM s využitím platformy Autodesk Revit
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností, kariérní růst, firemní školení technická i manažerská
  • v případě zájmu možnost růstu na vedoucí pozice
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • služební telefon a počítač
  • cestovní náhrady
  • 2 dny sickdays
  • lidský přístup k pracovní době

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz

  Stáhnout PDF