Hledáme na pracovní pozici

Obchodní manažer

Naše požadavky a podmínky

  • řidičský průkaz skupiny B
  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost a samostatnost při přípravě obchodních případů
  • technické vzdělání min. SŠ
  • požadujeme praxi obchodníka v technickém oboru
  • vhodně profilovaná osobnost a správná míra sebevědomí
  • vysoká míra schopnosti komunikace, porozumění a hledání řešení
  • vlastní existující kontakty
  • cizí jazyk alespoň pasivně pro pochopení technických podkladů – výhodou AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Výhody, nikoliv podmínky

  • vysokoškolské vzdělání technického nebo přírodovědného směru
  • dokladovatelná historie vedení obchodních případů spočívajících v dodávkách složitějších technologických celků
  • zaměření na použití moderních počítačových konceptů v průmyslu

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky, péče o zákazníky, komunikace
  • koordinace obchodní projektů, příprava zadání pro oddělení výroby
  • tvorba spolehlivých podkladů pro obchodní smlouvy a rozpočty
  • plnění stanoveného obchodního plánu
  • prezentace
  • tvorba nabídek
  • spoluúčast při tvorbě marketingových materiálů

Místo výkonu

  • kancelář Brno nebo Hodonín
  • pracovní cesty po ČR

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení (vč. podílu na zisku zakázek)
  • dlouhodobé zajímavé zaměstnání
  • značnou míru samostatného rozhodování
  • sickdays
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • školení, technická i manažerská
  • sympatický pracovní kolektiv
  • možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • služební telefon, auto, počítač
  • lidský přístup, homeoffice

Dejte nám svůj e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo pište na kariera@airtechnology.cz

  Stáhnout PDF